Reklama

Reklama

Liga Narodów. Nadal bez decyzji ws. kibiców

Już we wrześniu reprezentacja Polski rozegra spotkanie w ramach Ligi Narodów. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Holandią, jednak póki co nie jest pewne, czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności.

Niespełna siedem dni temu UEFA opublikowała nowy terminarz Ligi Narodów 2020/2021. Zmiany zaszły w terminach spotkań rozgrywanych w październiku i listopadzie. 

Reprezentacja Polski utrzymała się w najwyższej dywizji i trafiła do grupy z Bośnią i Hercegowiną, Holandią oraz Włochami. Pierwsze spotkanie Orłów zaplanowane jest na 4 września. 

Polacy zmierzą się wówczas z Holandią w Amsterdamie na Johan Cruyff Arena. Jak podaje sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki, nadal nie wiadomo czy spotkania odbędą się z udziałem publiczności. 

Reklama

- Mecz Ligi Narodów Holandia - Polska (4 września) odbędzie się w Amsterdamie (Johan Cruyff Arena). Na ten moment nie wiadomo czy mecz się odbędzie z udziałem jakiejkolwiek liczby widzów na stadionie - opublikował Sawicki za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Zobacz więcej doniesień o reprezentacji Polski

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Liga Narodów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje