Liga portugalska - 14. kolejka Segundy Liga: Leixoes SC - CD Cova Piedade 0-0

21 grudnia na Estádio do Mar w Matosinhos odbył się pojedynek 14. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami Leixoes i CD Cova. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 719 widzów.

14. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2019-12-21 18:00 | Stadion: Estádio do Mar | Widzów: 719 | Arbiter: João Bento
Leixoes SC
CD Cova Piedade
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć jedenastka Leixoes wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W czwartej minucie po rozpoczęciu arbiter ukarał kartką Victora Guilhermego, piłkarza gości.

W 57. minucie sędzia ukarał kartkami Graçę, Amine Oudrhiriego z Leixoes oraz Celsa Raposa z zespołu gości. Na murawie, jak to często zdarzało się Leixoes w tym sezonie, pojawił się Derick Poloni, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 58. minucie Harramiza.

W tej samej minucie za Graçę wszedł João Tarzan. W 63. minucie arbiter przyznał kartkę Sérgiowi Marakisowi z CD Cova.

Thabo Cele
69′ Bruno Manuel Araújo Braga
Sérgio Romeu Marakis63′
57′ Amine Oudrhiri Idrissi
Gustavo Nascimento da Costa
57′ 58′ João Pedro Salazar da Graça
Femi Emmanuel Balogun79′
André Filipe Claro de Jesus
Victor Guilherme dos Santos Carvalho79′
58′ Harramiz Quieta Ferreira Soares
Arnaldo Edi Lopes da Silva70′
Fábio Bruno Costa Matos
Jose Pedro Goncalves Costa
Pedro Miguel da Silva Rocha
Yan Victor Silva Paixão
58′ Derick Theodoro Santos Poloni
Tiago Miguel Silva Vilela Lima Pereira
Gonçalo Baptista Franco
Francisco Jiayu Chen
58′ João Miguel Ferreira Rodrigues
Robson Vaz Shimabuku79′
Lewis Mbah Enoh
André Filipe da Silva Carvalhas79′
69′ Gildo Olímpio Sena Monteiro
Gustavo Moura e Souza70′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom CD Cova przyznał trzy.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.