Reklama

Reklama

Ligue 1. Pięć przypadków koronawirusa w AS Saint-Etienne

Pięć testów na koronawirusa przeprowadzonych w klubie AS Saint-Etienne dało wynik pozytywny. Trzech zakażonych jest piłkarzami pierwszej drużyny.

W pierwszej turze testów w Saint-Etienne pobrano próbki od 54 osób. Pięć z nich dało wynik pozytywny - poinformował klub. Wśród zakażonych jest trzech zawodników pierwszej drużyny.

Po tej informacji klub zarządził przeprowadzenie dodatkowych testów dla 38 kolejnych pracowników administracji.

Osoby, u których wykryto COVID-19 są obecnie w izolacji. Klub podaje, że wszystkie zakaziły się poza klubem i nie miały kontaktu z innymi członkami zespołu. 

Pozostała część zawodników ma uczestniczyć w normalnych treningach. 

Przypomnijmy, że przerwany sezon francuskiej Ligue 1 nie zostanie wznowiony. Mistrzostwo trafiło w ręce Paris Saint-Germain, a Saint-Etienne zakończyło sezon na 17. pozycji.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy