Reklama

Reklama

Kolarstwo. Grupa NTT Pro Cycling zmienia nazwę

Kolejne zmiany dotknęły kolarski peleton. Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, kolarski team NTT Pro Cycling od nowego sezonu zmieni swoją nazwę. Grupa zostanie wsparta przez dwóch parterów, a jej nazwa zmieni się na Team Qhubeka ASSOS.

Południowoafrykańska drużyna pojawiła się w kolarskim peletonie w 2007 roku. W ostatnim czasie wszystko wskazywało na to, że problemy, z którymi boryka się grupa, są na tyle poważne, że jej istnienie wisi dosłownie na włosku.

Wszystko zakończyło się jednak sukcesem, a NTT Pro Cycling od dzisiaj może pochwalić się nowymi sponsorami.

Według oficjalnego komunikatu zawodowa grupa kolarska w peletonie pojawi się jako Team Qhubeka ASSOS. O pozytywnym rozstrzygnięciu sprawy mówi szef zespołu Douglas Ryder.

"Bardzo cieszę się, że zyskałem wsparcie tak wielu niesamowitych ludzi i partnerów, w tym szwajcarskiej firmy ASSOS, która została naszym tytularnym sponsorem. [...] Możemy nadal stwarzać nadzieję oraz możliwości poprzez nasz zespół wraz z organizacją Qhubeka Charity" - powiedział Ryder, który nie zamierza poprzestawać jedynie na tym

Reklama

Trudna sytuacja gospodarcza, która dotknęła wiele branż na całym świecie, nie ominęła firmy NTT. Ryder zaznaczył, że drzwi do współpracy z innymi markami wciąż są otwarte. Dodał, że czeka na nich z niecierpliwością.

Nazwa i zmiana sponsorów to jedno. Wkrótce zespół przedstawi oficjalny skład na nowy sezon. 

ABReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL