Reklama

Reklama

Wasyl Łomaczenko nokautuje w debiucie

Mało brakowało, a debiut Wasyla Łomaczenki (1-0, 1 KO) zakończyłby się po pierwszej udanej akcji w jego wykonaniu. Już po kilkudziesięciu sekundach walki Jose Ramirez (25-4, 15 KO) padł na deski po potężnym lewym haku na tułów. "Negro" był mocno zraniony, ale wstał i został dopuszczony do dalszej walki, a ukraiński super prospekt postanowił lepiej poznać boks zawodowy i nie kończyć swego pierwszego pojedynku zbyt szybko.

25-letni "Hi-Tech" dominował przez cały czas, ale już po kilku minutach rzuciło się w oczy, że bardzo lekceważąco podchodzi do obrony, co w mniejszych rękawicach może się na nim zemścić, kiedy za rywala będzie miał mocno bijącego zawodnika.

W czwartej rundzie Łomaczenko znów zamroczył przeciwnika - tym razem ciosem na górę. Chwilę później uderzył mocno po dole i nacierającego Ramireza poprawił jeszcze lewym hakiem na splot słoneczny. Tym razem Meksykanin już się nie podniósł, a pas WBO International w wadze piórkowej powędrował w ręce Ukraińca, który wkrótce zadebiutuje w rankingu i zostanie uprawniony do stoczenia walki o tytuł mistrza świata.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wasyl Łomaczenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje