Reklama

Reklama

Manny Pacquiao w kwietniu wróci na ring?

BoxingNews24.com donosi, że Bob Arum nie zamierza dawać 34-letniemu Manny'emu Pacquiao (54-5-2, 38 KO) łatwych walk na przetarcie i Filipińczyk ma powrócić już 20 kwietnia przyszłego roku. Jego przeciwnikiem może być Brandon Rios (31-0-1, 23 KO) lub Timothy Bradley (29-0, 12 KO).

Ten pierwszy bije mocno, ale jest jednowymiarowy i powinien pasować znacznie lepszemu boksersko "Pacmanowi". Z drugim Manny już raz walczył i zdaniem wielu wyraźnie zwyciężył, choć sędziowie niejednogłośnie opowiedzieli się za Bradleyem.

Reklama

"Desert Storm" to bokser wysokiej klasy, bardzo silny fizycznie, znakomity kondycyjnie, twardy i nieustępliwy, ale nie dysponuje mocnym uderzeniem, więc nie powinien zagrażać Pacquiao, dla którego ma to być pierwszy pojedynek po ciężkim nokaucie z rąk Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO).

Jeżeli Manny dobrze się przygotuje i nie będzie miał w głowie traumy z poprzedniej walki, powinien uporać się z każdym z nich, co otworzyłoby drogę do piątej potyczki z "Dinamitą".

Kolejnej walki Pacmana z genialnym Meksykaninem chcieliby promotorzy i pewnie wielu kibiców zawodowego boksu. To czy do niej dojdzie zależeć będzie jednak m.in. od opinii rodziny Marqueza. Pogromca Pacquiao przyznał po walce, że zakończy karierę, jeżeli poproszą go o to dzieci.

Tak, na zdjęciach, wyglądała ostatnia konfrontacja Pacquiao z Marquezem:

Dowiedz się więcej na temat: Manny Pacquiao | Juan Manuel Marquez | Timothy Bradley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje