Reklama

Reklama

Floyd Mayweather: Trzeba uciszyć Khana

Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) zapowiedział, że uciszy Amira Khana (29-3, 19 KO), jeżeli spotka się z Brytyjczykiem w ringu. - Mój ojciec bardzo chce, abym zamknął temu dzieciakowi gębę - stwierdził.

W ostatnich tygodniach Khan wielokrotnie podkreślał, że może zwyciężyć niepokonanego Amerykanina. 27-latek oglądał obie jego walki z Marcosem Maidaną i po tym, co zobaczył, doszedł do wniosku, że najlepszego boksera świata dopada wiek i w związku z tym splamiłby jego perfekcyjny rekord. Ma nadzieję, że swoją rację będzie mógł udowodnić w maju, kiedy być może zmierzy się z Amerykaninem.

"Ojciec mówi, że trzeba go uciszyć. On po prostu nie lubi, gdy ktoś gada w ten sposób o jego synu. Jeżeli Khan myśli, że może się tak wypowiadać na mój temat i ujdzie mu to płazem, może niech pomyśli jeszcze raz. To dobry zawodnik, ma szybkie ręce, ale ja jestem znacznie bardziej inteligentny. I już teraz mogę wam wszystkim opisać sposób, w jaki go pokonam" - miał powiedzieć "Money" w rozmowie z "Daily Mail".

Mayweather kolejny pojedynek stoczy prawdopodobnie 2 maja.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama