Reklama

Reklama

Liga Mistrzów: Sutjeska Niksic - APOEL Nikozja 0-1 (0-1)

W pojedynku rozgrywek Ligi Mistrzów, który rozegrany został 23 lipca, zespół Sutjeskiej przegrał z Nikozją 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Kraj Bistrice w Nikšiciu obejrzało 5 500 widzów.

Liga Mistrzów
2019-07-23 20:15 | Stadion: Stadion Kraj Bistrice | Widzów: 5500 | Arbiter: I. Vad
Sutjeska Niksic
APOEL Nikozja
0
1
DO PRZERWY  0-1
T. De Vincenti 42' 

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 17. a 38. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 40. minucie za Marka Czetkovicia wszedł Milutin Osmajić.

Jedyną bramkę meczu dla Nikozji zdobył z rzutu karnego Tomás Sebastián De Vincenti w 42. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Nikozji.

Trener Nikozji postanowił bronić wyniku. W 59. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Antonia Jakoliša wszedł Vujadin Savić, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać prowadzenie. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Sutjeska: Markowi Vučiciowi w 60. i Aleksandarowi Šofranacowi w 66. minucie.

Reklama

W 60. minucie w jedenastce Nikozji doszło do zmiany. Andrija Pavlović wszedł za Linusa Halleniusa. Po chwili trener Sutjeskiej postanowił wzmocnić linię napadu i w 66. minucie zastąpił zmęczonego Boža Markovicia. Na boisko wszedł Stefan Nikolić, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter wręczył kartkę Vidowi Belcowi z Nikozji.

W 79. minucie Marko Vučić został zmieniony przez Miljana Vlaisavljevicia, co miało wzmocnić drużynę Sutjeskiej. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Tomás Sebastián De Vincentiego na Uroša Maticia w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu. W drugiej połowie nie padły gole.

Liga Mistrzów
2019-07-23 20:15 | Stadion: Stadion Kraj Bistrice | Widzów: 5500 | Arbiter: I. Vad
0
1
Sutjeska Niksic
APOEL Nikozja
Belec
Ioannou
Lafrance
Vouros
Al Tamari
De Vincenti
Gentsoglou
Jakoliš
Mihajlovic
Souza
Hallenius
Giljen
Bulatović
Ciger
Šofranac
Ćetković
Eraković
Janković
Kojašević
Nedić
Vučić
Marković
SKŁADY
Sutjeska Niksic
APOEL Nikozja
Vladan Giljen
Vid Belec67′
Darko Bulatović
Nicolas Ioannou29′
Bojan Ciger
Kevin Lafrance
66′ Aleksandar Šofranac
Praxitelis Vouros
40′ Marko Czetković
Moussa Al Tamari
Novica Eraković
Tomás Sebastián De Vincenti  42′ (k.) 90′
Branislav Janković
Savvas Gentsoglou17′
Damir Kojašević
Antonio Jakoliš59′
Nemanja Nedić
Dragan Mihajlovic
60′ 79′ Marko Vučić
Lucas Vieira de Souza
38′ 66′ Božo Marković
Linus Hallenius60′
REZERWOWI
Suad Ličina
Boy Waterman
Dragan Grivić
Giorgios Merkis
Vladan Bubanja
Vujadin Savić59′
40′ Milutin Osmajić
Alef dos Santos Saldanha
79′ Miljan Vlaisavljević
Uroš Matić90′
Bojan Božović
Roman Bezjak
66′ Stefan Nikolić
Andrija Pavlović60′

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, natomiast w drugiej dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 30 lipca w Nikozji. Strata Sutjeskiej wciąż jest do odrobienia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama