Liga angielska - 33. kolejka League One: Wycombe Wanderers FC - Fleetwood Town FC 0-1 (0-0)

W starciu 33. kolejki angielskiej League One, które rozegrane zostało 11 lutego, zespół Wycombe Wanderers przegrał z Fleetwood Town 0-1 (0-0). Mecz na Adams Park w High Wycombe obejrzało 3 286 widzów.

P. Madden 75'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Callum Connolly z zespołu gości. Była to 14. minuta spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Trener Wycombe Wanderers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 66. minucie na plac gry wszedł Adebayo Akinfenwa, a murawę opuścił Josh Parker. W tej samej minucie Alex Samuel został zmieniony przez Paula Smytha.

W 68. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Ched Evans osłabiając tym samym drużynę gości.

Jedyną bramkę meczu dla Fleetwood Town zdobył Paddy Madden w 75. minucie. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie 15 strzelonych goli. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Barrie McKay.

W 78. minucie Alexander Pattison został zmieniony przez Freda Onyedinmę, co miało wzmocnić zespół Wycombe Wanderers. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Barriego McKaya na Harveya Saundersa. Od 79. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy. Trener Fleetwood Town wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Jacka Sowerby'ego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Callum Connolly.

W doliczonej siódmej minucie pojedynku żółtą kartką został ukarany Harvey Saunders, zawodnik Fleetwood Town.

Alex Cairns
90′ Joe Jacobson
Daniel Kenny Andrew
Sido Jombati
Callum Connolly14′ 90′
79′ Jason McCarthy
Lewis Jack Gibson
Anthony Stewart
Harry Souttar
David Wheeler
Paul Coutts
66′ Josh Parker
Glenn Whelan
Nicholas Freeman
Paddy Madden  75′
Dominic Gape
Ched Evans68′
78′ Alexander Pattison
Wes Burns
66′ Alex Samuel
Josh Morris
66′ Adebayo Akinfenwa
Jack Sowerby90′
78′ Fred Onyedinma
Isak Thorvaldsson
66′ 90′ Paul Smyth
Harvey Saunders79′ 90′

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Fleetwood Town w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.

Już w najbliższą sobotę drużyna Fleetwood Town zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Peterborough United FC. Tego samego dnia Bolton Wanderers FC będzie gościć drużynę Wycombe Wanderers.