Liga włoska - 35. kolejka Serie B: Perugia Calcio - US Cremonese 0-0

17 lipca na Stadio Renato Curi odbyło się spotkanie 35. kolejki włoskiej Serie B pomiędzy drużynami Perugia Calcio i US Cremonese. Mecz zakończył się remisem 0-0.

35. kolejka Włochy - Serie B
2020-07-17 21:00 | Stadion: Stadio Renato Curi | Arbiter: D. Minelli
Perugia Calcio
US Cremonese
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem pojedynków jedenastka US Cremonese wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Michele Castagnettiemu z zespołu gości. Była to 44. minuta spotkania.

Trener Perugia Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 49. minucie na plac gry wszedł Cristian Buonaiuto, a murawę opuścił Marcello Falzerano. W tej samej minucie Federico Melchiorri został zastąpiony przez Pietra Iemmella.

W 51. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Norberta Gyombera z Perugia Calcio, a w 71. minucie Lucę Valzanię z drużyny przeciwnej. Na murawie, jak to często zdarzało się US Cremonese w tym sezonie, pojawił się Nadir Zortea, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 77. minucie Vittoria Pariginiego.

Vasile Mogoș
56′ Gianluca Di Chiara
Matteo Bianchetti
Nicola Falasco
Alessandro Crescenzi
51′ Norbert Gyomber
Luca Ravanelli
Pasquale Mazzocchi
Emanuele Terranova
Marco Carraro
Vittorio Parigini77′
49′ Marcello Falzerano
Mariano Arini
Hans Nicolussi Caviglia
Michele Castagnetti44′ 77′
49′ Federico Melchiorri
Luca Valzania71′
73′ Diego Falcinelli
Claiton Machado dos Santos
56′ Aleandro Rosi
Nadir Zortea77′
Vlad Mihai Dragomir
Stefano Cella
Amara Konate
Gianluca Gaetano77′
73′ Christian Kouan Oulaï
Stefano Girelli
49′ Cristian Buonaiuto
Žan Celar
Christian Capone
Fabio Giovanni Ceravolo87′
49′ Pietro Iemmello
Simone Palombi

Antonio Piccolo

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Perugia Calcio otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka US Cremonese w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.