Reklama

Reklama

​Napoli - Juventus 0-0, karne 4-2. Niezłe noty Polaków

Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego pokonało w rzutach karnych Juventus Turyn i zdobyło Puchar Włoch! Polacy otrzymali niezłe noty, lepsze nawet od Cristiana Ronalda!

Zieliński zaczął spotkanie w podstawowym składzie, ale zszedł tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Z kolei Milik pojawił się na murawie w 67. minucie.

Polski napastnik miał jedną świetną okazję, ale uderzył bardzo niecelnie. Zrehabilitował się jednak w serii rzutów karnych, bo to po jego trafieniu Napoli świętowało zdobycie Pucharu Włoch.

Milik za występ od "La Gazzetta dello Sport" otrzymał notę 6,5, a Zieliński 6. Co ciekawie, obaj Polacy zostali ocenieni wyżej niż gwiazdor Juventusu - Cristiana Ronalda, który według dziennikarzy zasłużył jedynie na 5.

Reklama

Łaskawszy dla Portugalczyka był Whoscored.com, który oceny opiera na statystykach.

Według tego portalu Ronaldo zasłużył na notę 6,83, czyli trochę wyższą niż Milik i Zieliński, którzy otrzymali odpowiednio 6,54 i 6,37.

Według Whoscored najlepszym zawodnikiem meczu był Alex Meret, bramkarz Napoli, który otrzymał 7,35.

PJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy