Reklama

Reklama

Arsenal Londyn. Bójka Davida Luiza z Danim Ceballosem na treningu

Na jednym z treningów Arsenalu Londyn doszło do bójki między Davidem Luizem i Danim Ceballosem. Brazylijczyk uderzył w twarz Hiszpana, któremu z nosa pociekła krew.

Jak podają angielskie media, między Luizem i Ceballosem iskrzyło od samego początku treningu. W końcu 33-letni Brazylijczyk nie wytrzymał. Wymierzył Ceballosowi cios w twarz. Z nosa Hiszpana polała się krew, ale jak podaje "The Sun", szybko chciał się zrewanżować Luizowi. Rzucił się na Brazylijczyka, ale w porę został powstrzymany przez innych zawodników Arsenalu.

Trener "Kanonierów" Mikel Arteta wysłał do domu obu piłkarzy, żeby ochłonęli. Na kolejnych zajęciach Luiz i Ceballos przeprosili kolegów z drużyny za incydent.
Ceballos jest wypożyczony z Realu Madryt. Luiz broni barw Arsenalu od sierpnia ubiegłego roku.

Po ośmiu kolejkach Premier League "Kanonierzy" zajmują 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do lidera Leicester City tracą sześć "oczek".

W najbliższy weekend Premier League wznawia rozgrywki po reprezentacyjnej przerwie. W niedzielę Arsenal zmierzy się na wyjeździe z Leeds Mateusza Klicha. Początek spotkania o godz. 17.30.

Reklama

RK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL