Reklama

Reklama

Rafał Majka liderem Bora-hansgrohe w wyścigu Dookoła Burgos

Rafał Majka będzie liderem zespołu Bora-hansgrohe w rozpoczynającym się 28 lipca Vuelta a Burgos - kolarskim wyścigu dookoła regionu w północnej Hiszpanii. Informację podali w piątek organizatorzy imprezy.

"Rafał Majka, jeden z wielkich kolarzy w międzynarodowym peletonie, będzie siłą Bora-hansgrohe w XLII (edycji Vuelta a Burgos - red.), która potrwa od 28 lipca do 1 sierpnia" - napisano w oficjalnym komunikacie.

Poinformowano również, że liderem Groupama-FDJ będzie Francuz Arnaud Demare, a w Jumbo-Visma na pierwszym planie będzie Nowozelandczyk George Bennett.

Pięcioetapowy wyścig w prowincji Burgos ma drugą najwyższą kategorię.

Pierwszą po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa imprezą cyklu World Tour będzie rozpoczynający się 5 sierpnia Tour de Pologne, w którym Majka również ma wystartować.

Reklama

mm/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy