Legia Warszawa. William Remy został zdyskwalifikowany na cztery mecze

Komisja Ligi zdecydowała o zawieszeniu Williama Remy'ego na cztery mecze. To kara za nadepnięcie na Javiera Hernandeza w meczu z Cracovią (0-2), które poskutkowało bezpośrednią czerwoną kartką.

Dodatkowo za zachowanie kibiców Komisja Ligi ukarała także Legię Warszawa, Cracovię, Pogoń Szczecin oraz Zagłębie Lubin.

Komunikat Komisji Ligi:

Reklama

"W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na 1 mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Cracovia nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Pogoń nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 mecz w Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Zagłębie Lubin - Miedź Legnica w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Zagłębie Lubin nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych oraz karę wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

Na zawodnika Legii Warszawa Williama Remy’ego, nałożono karę dyskwalifikacji w 4 meczach Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę w meczu Legia - Górnik w 22. kolejce".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje