Partner merytoryczny: Eleven Sports

Formuła 1. Pirelli dostawcą opon do 2023 roku

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

Firma Pirelli będzie w dalszym ciągu jedynym dostawcą opon dla teamów rywalizujących o mistrzostwo świata Formuły 1. W niedzielę przedłużono kontrakt do 2023 roku. O 14.10 w Abu Zabi rozpocznie się ostatni wyścig w obecnym sezonie.

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      Oficjalne! Robert Kubica wraca do F1! Wideo/INTERIA.TV/INTERIA.TV

      "Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się dojść do porozumienia, które gwarantuje nam długoterminową stabilność w tym ważnym elemencie" - powiedział szef F1 Chase Carey.

      W piątek Robert Kubica, który brał udział w sesji treningowej przed wyścigiem o GP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nazwał opony "sercem" bolidu. Polak będzie kierowcą wyścigowym teamu Williams w 2019 roku.

      Tytuł mistrzowski już wcześniej zapewnił sobie Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP), który w niedzielę ruszy z pole position.

      Lewis Hamilton/PAP/EPA

      PAP

      Lubię to
      Lubię to
      0
      Super
      0
      Hahaha
      0
      Szok
      0
      Smutny
      0
      Zły
      0
      Udostępnij
      Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
      Dołącz do nas na:
      instagram
      • Polecane
      • Dziś w Interii
      • Rekomendacje