Reklama

Reklama

Kamil Szeremeta. Brandon Adams kuszony jak Polak

Andrzej Wasilewski podkreślił, że choć Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO) ma oferty zarówno od Jermalla Charlo (28-0, 21 KO) jak i Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) na czerwiec, to nie podejmie teraz takiego wyzwania. Wszystko dlatego, że jego trener Fiodor Łapin będzie wtedy zajęty Krzyśkiem Głowackim, który ma walkę w półfinale turnieju WBSS.

Gołowkin - jeden z najmocniej bijących pięściarzy bez podziału na kategorie, w połowie czerwca stoczy pierwszą z sześciu walk na antenie platformy DAZN. Kamil jako mistrz Europy i wysoko notowany pięściarz był jednym z kandydatów do starcia z GGG, lecz teraz wyłonił się inny faworyt - Brandon Adams (21-2, 13 KO).

Reklama

Tak jak Szeremeta miał propozycję zarówno od Gołowkina, jak i Charlo, tak samo kusi się teraz Adamsa z obu stron. Zawodnik ma czas do końca tygodnia, by podjąć decyzję. Bo do końca tygodnia rywala chce już znać Gołowkin. Kazach rozpoczął przygotowania do walki, fajnie byłoby więc wiedzieć, z kim...

- Nie zdecydowaliśmy jeszcze, ale do końca tygodnia powinniśmy już wiedzieć, kto będzie przeciwnikiem - potwierdza Abel Sanchez, szkoleniowiec Gołowkina.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Szeremeta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje