Reklama

Reklama

Izu Ugonoh potwierdza: Trenuję pod okiem Andrzeja Gmitruka

Potwierdziły się wcześniejsze informacje. "Do kolejnej walki będę trenował w Warszawie pod okiem trenera Andrzeja Gmitruka" - poinformował Izu Ugonoh (17-1, 14 KO).

O takiej opcji pisaliśmy już tydzień temu. Wszystko znalazło teraz potwierdzenie. Dotąd szkoleniowcem polskiego "ciężkiego" był Kevin Barry, a jeszcze wcześniej Fiodor Łapin.

Ugonoh pozostaje nieaktywny od jedenastu miesięcy, a gdy wróci, jego przerwa sięgnie już piętnastu miesięcy. Przypomnijmy bowiem, że Izu najbliższy pojedynek ma stoczyć 25 maja podczas gali na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

W tej chwili pod okiem Gmitruka trenują również Mateusz Masternak oraz Artur Szpilka.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy