Reklama

Reklama

Floyd Mayweather Jr na deskach podczas sparingu?

Rozproszony towarzystwem kilku pięknych kobiet Floyd Mayweather Jr (44-0, 26 KO) nie daje z siebie wszystkiego podczas treningów i wylądował nawet na deskach na jednej z sesji sparingowych.

Tak twierdzi MediaTakeOut.com.

Podobno "Money" zaliczył nokdaun w czwartek. Anonimowe źródło MTO twierdzi, że sparingpartner trafił 36-letniego weterana perfekcyjnym lewym hakiem na tułów. W całej swojej karierze Floyd był liczony tylko raz - w dodatku nie w wyniku ciosu rywala, lecz kiedy sam dotknął rękawicą maty ringu po odniesieniu kontuzji przy trafieniu lewym sierpowym.

Swego czasu Mayweathera do podpórki zmusił także świetny Zab Judah, ale sędzia ringowy nie liczył wówczas Floyda.

Poza tym "Money" był zraniony po ciosach DeMarcusa Corleya i Shane'a Mosleya, ale obydwu pokonał wyraźnie i uchodzi za geniusza defensywy oraz posiadacza bardzo odpornej szczęki.

Czy informacja MTO to tylko plotka? Jeśli jednak jest w tym coś z prawdy - Mayweather może mieć ogromne problemy z Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO), z którym zmierzy się już za tydzień w MGM Grand w Las Vegas.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy