Reklama

Reklama

Denis Bojcow blisko walki z Władimirem Kliczko

Po licznych problemach Denis Bojcow (33-0, 26 KO) w końcu zadebiutuje pod banderą grupy Sauerland Event 23 listopada podczas gali w Bambergu.

Rosjanin przewodzi w rankingu federacji WBO wagi ciężkiej, a jego najbliższy rywal - Alex Leapai (29-4-3, 24 KO), jest ósmy na tej liście. Ewentualna wygrana ma zapewnić Denisowi starcie z panującym mistrzem świata, Władimirem Kliczko (61-3, 51 KO). Nastroje studzi jednak póki co trener Karsten Roewer.

- Być może Leapai nie jest najlepszy technicznie, ale na pewno potrafi potężnie przyłożyć. Dlatego też będziemy musieli uważać do ostatniego gongu. Zresztą wystarczy spojrzeć na jego rekord i nazwiska zawodników, jakich on pokonał - przekonuje szkoleniowiec przymierzany również do naszego Mateusza Masternaka.

- Na chwilę obecną nie zastanawiam się nad tym, że zwycięstwo nad Leapai może mi zagwarantować walkę z Kliczką. Wszystko przecież zależy od mojego najbliższego występu - powiedział Bojcow.

Reklama

Przypomnijmy, iż głównym wydarzeniem tego wieczoru będzie pojedynek Yoana Pablo Hernandeza (27-1, 13 KO) w obronie pasa IBF kategorii cruiser z Aleksandrem Aleksiejewem (24-2-1, 20 KO).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy