Reklama

Reklama

Dantejskie sceny po walce Mayweathera z Maidaną

Dantejskie sceny rozegrały się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas po walce Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO) z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO). W kasynie wybuchły zamieszki, kilka osób doznało obrażeń, padły też strzały.

"Zaraz po walce, kiedy ludzie wychodzili z MGM Grand, doszło do jakiejś bójki" - relacjonował reporter boxingchannel.tv Marcos Villegas. "Jeden ze świadków powiedział mi, że ludzie zaczęli się oddalać od bijących, schowali się w sali konferencyjnej. Inny świadek dodał, że ktoś strzelił, co oczywiście pogorszyło sytuację i doprowadziło do przepychanek. Ludzie próbują uciekać wszelkimi drogami."

"Strzały w MGM, wybuchły zamieszki, ludzie krwawią, wszędzie są połamane krzesła, poniszczone sklepy. To było jak ZOO" - napisał z kolei jeden ze świadków na Twitterze.

Nie wiadomo, czy ktoś poważnie ucierpiał i czy całe zamieszanie miało związek z walką wieczoru w MGM, której werdykt - zwycięstwo Mayweathera - podzielił kibiców i wzburzył licznych fanów Maidany obecnych na trybunach.

Dowiedz się więcej na temat: Marcos Maidana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje