Reklama

Reklama

Wypożyczenie last minute. GKM ma nowego juniora

Dopiero w połowie stycznia wyjaśniła się klubowa przyszłość Kacpra Pludry. Wychowanek Unii Leszno na sezon 2022 zostanie wypożyczony do ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz, gdzie będzie jednym z najlepszych młodzieżowców zespołu i otrzyma o wiele więcej szans niż w macierzystej drużynie.

Kacper Pludra jak do tej pory nie wyróżnił się niczym specjalnym i pomimo dziewiętnastu lat na karku nie ma na swoim koncie wielu spektakularnych sukcesów. W poprzednim sezonie wychowanek Unii Leszno co prawda zachwycił w kilku gonitwach, ale summa summarum uzyskał jedynie średnią 0,850 punktu na bieg. Nieco lepiej wiodło mu się w drugiej lidze, w barwach Metalika Recycling Kolejarza Rawicz, gdzie przekroczył barierę jednego "oczka" na wyścig.

Teraz młodzieżowiec kevlar z bykiem zamieni na żółto-niebieskie barwy i dołączy do ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz na zasadzie wypożyczenia. W nowej ekipie junior najprawdopodobniej będzie pełnił funkcję lidera formacji U21. Poza nim o skład powalczą także Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski, Seweryn Orgacki, Miłosz Wysocki oraz Kacper Warduliński.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy