Reklama

Reklama

Piękna żona mistrza świata szaleje na Malediwach

- Sztos – piszą kibice, komentując zdjęcia, które wrzuca na Instagramie Avelina Łaguta. Żona Artioma Łaguty, człowieka, który zabrał koronę naszemu mistrzowi Bartoszowi Zmarzlikowi, obecnie bawi na Malediwach. Nie mogło być inaczej. To ukochane miejsce na ziemi jej męża Artioma.

- Będą piękne wspomnienia i opalenizna na lata - czytamy pod ostatnią fotką, jaką Avelina Łaguta wrzuciła na Instagrama.

Avelina Łaguta poleciała z rodziną na zasłużony odpoczynek

Jedna z najpopularniejszych żużlowych WAGs szaleje na Malediwach, dokąd poleciała z mężem i dziećmi na zasłużony odpoczynek po długim i udanym dla Artioma Łaguty sezonie.

Łaguta w tym roku został mistrzem świata detronizując Bartosza Zmarzlika. Do tego zdobył złoto z Betard Spartą Wrocław, a po sezonie podpisał nowy 3-letni kontrakt z klubem. Dostał też znaczącą podwyżkę.

Zasady plebiscytu As Sportu 2021 możesz przeczytać w tym miejscu.

By przejść do głosowania - kliknij w tym miejscu!

Reklama


Artiom Łaguta mistrzem na torze, ale na Malediwach to Avelina kradnie show

Na Malediwy państwo Łaguta udali się więc w znakomitych nastrojach. Oczywiście klasą biznes. A na miejscu rozkoszują się piękną pogodą i słońcem. - Jesteście najpiękniejsi i najlepsi - zachwycają się kibice, komentując wspólne zdjęcie Aveliny i Artioma zanurzonych po pas w błękitnej wodzie. - Piękne zdjęcie z mistrzem - zauważa jeden z użytkowników, ale to Avelina zdecydowanie kradnie show.

W mediach Avelina już nie raz była określana najbardziej urodziwą i zachwycającą partnerką żużlowca. Niektórzy nawet pisali, że śmiało mogłaby startować w wyborach miss. My możemy stwierdzić, że Malediwy jej wyraźnie służą.

Artiom i jego piękna żona, od kilku lat mieszkają w Polsce, w Bydgoszczy. Ich dzieci (syn i córka) chodzą do polskiej szkoły i świetnie mówią w naszym języku. Oni zresztą też. Avelinę często można zobaczyć na trybunach, bo lubi oglądać występy męża na żywo.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy