Reklama

Reklama

Orlen Liga - włoska atakująca w Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Nową siatkarką Tauron MKS Dąbrowa Górnicza została urodzona w Argentynie włoska atakująca Natalia Guadalupe Brussa. Ostatnio grała w zespole Universal Volley Modena - poinformował rzecznik MKS Michał Swarlik.

28-letnia zawodniczka występowała w lidze włoskiej przez 10 lat. Zajmie w składzie wicemistrzyń Polski miejsce Joanny Kaczor, która przenosi się do Impelu Wrocław.

Jest piątą siatkarką pozyskaną przez dąbrowski klub w przerwie między sezonami. Wcześniej działacze MKS zatrudnili chorwacką rozgrywającą Marinę Katic, środkowe Eleonorę Dziękiewicz (Muszynianka) i Amerykankę Rachael Adams (Pałac Bydgoszcz) oraz brazylijską przyjmującą Welissę Gonzagę (Sassę).

Drużyna z Dąbrowy Górniczej w minionym sezonie zdobyła także Puchar Polski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy