Reklama

Reklama

  • 1 .Inter Mediolan (46 pkt.)
  • 2 .AC Milan (42 pkt.)
  • 3 .SSC Napoli (39 pkt.)
  • 4 .Atalanta Bergamo (38 pkt.)
  • 5 .Juventus Turyn (34 pkt.)
  • 6 .AS Roma (32 pkt.)
  • 7 .ACF Fiorentina (32 pkt.)
  • 8 .Lazio Rzym (31 pkt.)

Cristiano Ronaldo i sen warty tysiące funtów

Piłkarz Juventusu Turyn nieustannie raportuje, jak spędza czas podczas domowej izolacji w luksusowej willi na Maderze. Ostatnio do sieci trafiły zdjęcia, na których Cristiano Ronaldo ma na sobie piżamę wartą… dwa tysiące funtów.

Izolacja spowodowana koronawirusem nie wydaje się taka straszna, jeśli jest się gwiazdą futbolu, a konto bankowe to studnia bez dna wypełniona gotówką.

Zdjęciami z wynajętego domu na Maderze chwali się Cristiano Ronaldo. Piłkarz ma do swojej dyspozycji nie tylko przepiękny dom z mnóstwem pokoi i sporym terenem wokół, ale również między innymi siłownię i salon gier.

Ostatnio uwagę przykuły fotografie wykonane przez partnerkę gwiazdora futbolu - Georginę Rodriguez. Ronaldo relaksuje się na nich przy basenie w piżamie o wartości bagatela dwóch tysięcy funtów. Sama jedwabna koszulka z nadrukiem to koszt rzędu 435 funtów.

Reklama

Piłkarz pomimo doskonałych warunków ma trudności z utrzymaniem dyscypliny i pozostaniem w domu. Był widziany między innymi na lokalnym boisku podczas treningu piłkarskiego, za co został szeroko skrytykowany. W miniony weekend do sieci wyciekło też nagranie z imprezy jego siostry, w której wzięło udział 18 osób bez zachowania jakichkolwiek środków ostrożności. 

Beztroska Ronaldo może zaskakiwać tym bardziej, że wśród zgromadzonych obecna była także jego matka, która w ubiegłym miesiącu doznała udaru mózgu i była hospitalizowana, a wcześniej przeszła terapię onkologiczną.

Na rodzinnej wyspie CR7 bawi od miesiąca. Przeszedł tam dwutygodniową kwarantannę. W najbliższych dniach ponownie ma się zameldować w Turynie, gdzie Juventus sposobi się do wznowienia zajęć treningowych. 

Rozgrywki włoskiej ekstraklasy, podobnie jak większości innych, są wstrzymane ze względu na pandemię. W Italii potwierdzono już ponad 175 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem, a na chorobę COVID-19 zmarło ok. 23 tysięcy osób.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje