31. kolejka 1. division: SKA-Energia Chabarowsk - FK Spartak Moskva II 1-0 (0-0)

W meczu 31. kolejki rosyjskiej 1. division, który rozegrany został 13 kwietnia, drużyna SKA-Energia wygrała ze Spartakiem II 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie imenim V.I. Lenina w Chabarowsku obejrzało 4 117 widzów.

31. kolejka Rosja - FNL
2019-04-13 09:00 | Stadion: Stadion imeni V.I. Lenina | Widzów: 4117 | Arbiter: L. Verulidze
SKA-Energia Chabarowsk
FK Spartak Moskva II
1
0
K. Bazelyuk 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań zespół SKA-Energia wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo trzy razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Maksima Kazankowa ze SKA-Energia, a w 28. minucie Sylvanusa Nimely'ego z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna SKA-Energia wyszła w zmienionym składzie, za Vladimirsa Kamessa wszedł Konstantin Bazelyuk. Między 48. a 53. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 68. minucie Vitaliy Pryndeta  zastąpił Andreya Buyvolova. Chwilę później trener SKA-Energia postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Aleksandr Radchenko, a murawę opuścił Maksim Kazankow. W 75. minucie w jedenastce Spartaka II doszło do zmiany. Vladislav Vasilyev wszedł za Kirilla Folmera.

Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania sędzia ukarał kartką Dmitrego Kabutova, piłkarza SKA-Energia. Trener Spartaka II postanowił zagrać agresywniej. W 81. minucie zmienił pomocnika Danila Poluboyarinova i na pole gry wprowadził napastnika Daniila Lopatina. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W doliczonej pierwszej minucie starcia arbiter wręczył kartkę Artemowi Maminowi z Spartaka II.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Konstantin Bazelyuk dla jedenastki SKA-Energia. Bramka padła w tej samej minucie.

Ilya Gaponov
68′ Vitaliy Pryndeta
Artem Mamin90′
48′ Kirill Suslov
Pavel Maslov
53′ Oleg Aleynik
Artem Voropaev51′
81′ Dmitri Kabutov
Soltmurad Bakaev
46′ Vladimirs Kamess
Nikita Bakalyuk
11′ 73′ Maksim Kazankov
Danila Ermakov
68′ Andrey Buyvolov
Aleksandr Maksimenko

46′  90′ Konstantin Bazelyuk

Evgeny Kabaev

73′ Aleksandr Radchenko

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom SKA-Energia w pierwszej połowie, natomiast w drugiej trzy. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka Spartaka II w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Już w najbliższą sobotę drużyna SKA-Energia będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie FK Fakel Voronezh. Tego samego dnia FK Mordowia Sarańsk zagra z jedenastką Spartaka II na jej terenie.