Reklama

Reklama

Kadrowicze Fornalika po pierwszym treningu w Wieliczce

Piłkarze reprezentacji Polski w poniedziałek wieczorem po raz pierwszy trenowali w Wieliczce. Będą tu przebywać aż do czwartkowego wylotu na eliminacyjne spotkanie MŚ 2014 z Mołdawią. We wtorek zaś w Krakowie rozegrają towarzyski mecz z Liechtensteinem.

Bazą biało-czerwonych jest hotel "Turówka", który podczas Euro 2012 był centrum pobytowym reprezentacji Włoch.

Poniedziałkowy trening odbył się na stadionie Górnika Wieliczka. Na tym samym obiekcie kilka razy ćwiczyli piłkarze z półwyspu Apenińskiego podczas ubiegłorocznych ME.

Biało-czerwoni wjechali na obiekt, gdy nad nim zgromadziły się czarne chmury. Po pięciu minutach zaczęło padać. Mimo błyskawic, które było widać kilka kilometrów od stadionu oraz chwilami rzęsistego deszczu, zajęć nie przerwano.

Dziennikarze mogli obserwować tylko pierwsze 20 minut treningu. W tym czasie odbył się rozruch zawodników. Ostatecznie zajęcia trwały ok. 75 minut.

Reklama

Jak poinformował rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski, z powodu deszczu nie odbyły się poniedziałkowe zajęcia zawodników Liechtensteinu.

"Przyjechali oni na stadion Cracovii, zobaczyli jaka jest pogoda i postanowili wrócić do hotelu" - powiedział przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej.

We wtorek Polacy na stadionie Cracovii zmierzą się towarzysko z Liechtensteinem. Początek meczu o godz. 21. W czwartek natomiast reprezentacja wyleci do Kiszyniowa, aby następnego dnia zagrać z Mołdawią w eliminacjach do mistrzostw świata 2014.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje