Reklama

Reklama

Eliminacje Euro 2016: kadra Gibraltaru na mecze z Polską i Irlandią

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Gibraltaru Jeff Wood powołał kadrę na wrześniowe mecze z Irlandią i Polską w eliminacjach Euro 2016.

Gibraltar 4 września zmierzy się u siebie z Irlandią, a 7 września rozegra mecz z Polską na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wood powołał na te mecze 28 piłkarzy.

Kadra Gibraltaru:

Bramkarze: Jordan Perez, Jamie Robba, Liam Neale, Dayle Coleing.

Obrońcy: JC Garcia, Roy Chipolina, Ryan Casciaro, Joseph Chipolina, Justin Rovegno, Erin Barnett, Jack Sergeant, Liam Franco, Ethan Jolley, Jamie Bosio, Jayce Olivero.

Pomocnicy: Liam Walker, Aaron Payas, Jeremy Lopez, Jake Gosling, Jesse Victory, Robert Guiling, Jayce Consigliero, Anthony Bardon.

Napastnicy: Lee Casciaro, Kyle Casciaro, Jamie Coombes, John Paul Duarte, Michael Yome.

Reklama

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama