Reklama

Reklama

Neymar zostanie w Barcelonie?

Koledzy z zespołu prawdopodobnie przekonali Neymara do pozostania w Barcelonie - twierdzi katalońska rozgłośnia radiowa RAC1.

Primera Division - sprawdź terminarz!

Wygląda na to, że w sprawie transferu Neymara do Paris Saint-Germain nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Wcześniej wydawało się, że odejścia napastnika z Camp Nou nic już nie zatrzyma.

Katalońska rozgłośnia radiowa RAC1, która zwykle dysponuje bardzo wiarygodnymi informacjami dotyczącymi "Blaugrany" dowiedziała się, że Gerard Pique zaaranżował spotkanie zawodników, na którym ci mieli przekonywać Brazylijczyka do pozostania w Barcelonie. Efekt rozmów miał być pozytywny dla "Dumy Katalonii".

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy szatnia Katalończyków bierze sprawy w swoje ręce. Najbardziej charyzmatyczni piłkarze w barcelońskiej szatni "gasili już nie jeden pożar". Ostatnio, kiedy, w pierwszym roku pracy Luisa Enrique, Lionel Messi skonfliktował się z trenerem.

RAC1 podaje również, że zarząd Barcelony na 80 procent ocenia szanse na pozostanie 25-latka w zespole.

Do transferu brazylijskiej gwiazdy jest już bardzo blisko. Szczegóły transakcji, która sięga ponad 220 milionów euro, również zostały dopracowane. Strony czekają jedynie na sygnał od Neymara.

Brazylijczyk w poprzednim sezonie rozegrał 45 meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił 20 goli i zanotował 27 asyst.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL