Reklama

Reklama

Eintracht o Bieliku: Za wcześnie na Bundesligę

Krystian Bielik był poważnie łączony z wypożyczeniem do Eintrachtu Frankfurt. Dyrektor sportowy klubu – Bruno Huebner wyjawił, dlaczego nie zdecydował się na pozyskanie Polaka.

- Rozmawialiśmy o nim z Arsenalem. To piłkarz, który ma duży potencjał, ale jest zdecydowanie za wcześnie na jego grę w Bundeslidze - przyznał Huebner.

Bielik pojechał na przedsezonowe tournée z Arsenalem i wyróżnił się w kilku spotkaniach. Wciąż jednak nie znajduje się w planach Arsene’a Wengera i jest przygotowywany do wypożyczenia.

W Anglii informowano, że jego przejście do Eintrachtu jest już praktycznie przesądzone. Kluby jednak ostatecznie się nie dogadały i piłkarz wciąż pozostaje na etapie szukania sobie nowej drużyny na ten sezon.

Reklama

Krystian Bielik na Euro U21, które było organizowane w Polsce, nie zagrał ani minuty. Zawodnik po pierwszym meczu kadry w grupie, skrytykował treningi trenera Marcina Dorny oraz grę drużyny, za co później przepraszał. Szans w kolejnych spotkaniach, mimo słabej postawy "Biało-czerwonych" jednak nie dostał.

Bielik w 2015 roku przeniósł się do Anglii. W poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Birmingham, gdzie wystąpił w 10 spotkaniach.

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL