Partner merytoryczny: Eleven Sports

Manchester City chce wydać 80 milionów funtów za dwóch piłkarzy

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

Manchester City jest gotowy wydać 80 milionów funtów na dwóch piłkarzy - Aymerika Laporte'a i Johna Stonesa - donoszą angielskie media.

Aymeric Laporte (z prawej) walczy o piłkę z Luisem Suarezem
Aymeric Laporte (z prawej) walczy o piłkę z Luisem Suarezem/AFP

Od nowego sezonu "The Citizens" przejmie Pep Guardiola i chce przebudować skład. Według "The Sun", na celowniku Manchesteru City znaleźli się Aymeric Laporte z Athletic Bilbao i John Stones z Evertonu.

21-letni francuski obrońca ma w kontrakcie z Athletic klauzulę odstępnego, która wynosi 40 mln funtów. Everton natomiast odrzucił w lecie ofertę Chelsea Londyn dotyczącą transferu Stonesa. "The Blues" wyłożyli 38 mln funtów i to było dla klubu z Goodison Park za mało. Manchester City proponuje dwa mln funtów więcej.

Guardiola ma zamiar przebudować podstawowy skład zaczynając od linii obrony.

Manchester City będzie musiał się mocno postarać, żeby skusić Laporte'a, bo zainteresowane pozyskaniem tego piłkarza są także Barcelona i Real Madryt. Natomiast Everton raczej też nie odda Stonesa bez walki.


INTERIA.PL

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
Dołącz do nas na:
instagram
  • Polecane
  • Dziś w Interii
  • Rekomendacje