Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Bijatyka kibiców Bayernu i PSG w Monachium

Fani Bayernu starli się z kibicami Paris Saint-Germain w okolicach dwora głównego w Monachium przed meczem fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jak potwierdziła niemiecka policja, ponad 60 zamaskowanych osób uczestniczyło w bójce, jeden kibic PSG jest ranny w głowę.

Liga Mistrzów: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Zatrzymanych zostało około 30 fanów Paris Saint-Germain. Trójka kibiców Bayernu została natomiast oskarżona o napaść. Znaleziono przy nich także broń. Jeden z francuskich fanów doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w nocy. Uczestnicy bójki zostali rozdzieleni przez policjantów, którzy użyli wobec nich gumowych pałek. Zatrzymane osoby znalazły się w rejestrach policyjnych, ale później wypuszczono je na wolność. 

Reklama

Na wtorkowym meczu Bayernu z Paris Saint-Germain ma pojawić się około cztery tysiące fanów z Paryża. Spotkanie zostało określone jako mecz podwyższonego ryzyka. Oba zespoły są już pewne wyjścia z grupy Ligi Mistrzów.

Początek meczu Bayern- PSG o godz. 20.45.

Tutaj znajdziesz relację na żywo z meczu Bayern - PSG!

Relacja dostępna także na urządzeniach mobilnych!

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama