Reklama

Reklama

Mecz Anglia - Francja zgodnie z planem

Wbrew wcześniejszym doniesieniom wtorkowy mecz Francji z Anglią zostanie planowo rozegrany. Oficjalnie poinformowała o tym francuska federacja (FFF). Spotkanie odbędzie się w Londynie.

"Na ten moment, spotkanie rozegrane zostanie zgodnie z planem" - powiedział przedstawiciel FFF. Informację chwilę później potwierdził też prezes francuskiej federacji Noel Le Graet. Anglicy także zapewnili, iż mecz odbędzie się zgodnie z planem.

Towarzyskie spotkanie obu zespołów stanęło pod znakiem zapytania po serii zamachów, które miały  miejsce w piątek w Paryżu. Liczba ofiar przekroczyła 120 osób. Materiały wybuchowe zostały także odpalone przy Stade de France, na którym Francja podejmowała reprezentację Niemiec.

Ze względów bezpieczeństwa obie drużyny długo nie mogły opuścić stadionu. Pojawiały się sprzeczne informacje w mediach; według ostatnich doniesień Francuzi w środku nocy udali się do swego ośrodka Clairefontaine, z kolei Niemcy już nie wracali do hotelu, a dopiero rano kilkoma busami i w eskorcie udali się prosto na lotnisko, skąd specjalnie ściągniętym samolotem wrócili do Frankfurtu. Wcześniej planowali wyjazd z Paryża dopiero w niedzielne południe.

Reklama

Mecz Anglii z Francją ma się odbyć we wtorek (17.11) o godzinie 21:00 na Wembley. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama