Reklama

Reklama

Wisła Kraków zainteresowana Bośniakiem, ale ma konkurencję

Dzenan Bureković niespodziewanie znalazł się w gronie graczy interesujących Wisłę Kraków. Bośniak może grać na dwóch pozycjach, w obronie i na skrzydle.

Wisła Kraków  zainteresowała się bośniackim piłkarzem Dzenanem Burekoviciem. To 26-letni zawodnik, mogący grać zarówno na lewej obronie, jak i na skrzydle.

Bureković ostatnio występował w tureckim Goztepe. Jednak media w Turcji informują, że wkrótce zmieni barwy klubowe, wskazując na negocjacje z polskim klubem.

Wisła Kraków. Bureković na Węgrzech ma dobrą opinię

Jak dowiedziała się Interia, Wisła Kraków rzeczywiście zainteresowała się tym zawodnikiem. Jednak Bośniak znalazł się ponoć również na celowniku dwóch węgierskich klubów - MOL Fehervar FC oraz Honvedu Budapeszt. Takie informacje przynajmniej otrzymaliśmy z Węgier.

Reklama

- To bardzo dobry piłkarz - ocenia Nikola Mitrović, były klubowy kolega Burekovicia. - Ma odpowiednią jakość, by grać na poziomie Wisły Kraków.

Serb to były zawodnik "Białej Gwiazdy", obecnie piłkarz węgierskiej ekipy Ujpest FC, w której do niedawna występował też Bureković.

Bośniak grał w przeszłości również w Vojvodinie Nowy Sad. W barwach Goztepe występował nie tylko na boku obrony, ale i na skrzydle. 


Czytaj także: Novak Djoković zmieni swoją decyzję?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL