Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (27 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (24 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (23 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (22 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (20 pkt.)
  • 6 .Cracovia (17 pkt.)
  • 7 .Radomiak (16 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (16 pkt.)

Legia Warszawa. Piłkarze mają nowy autokar

Ma ich zawieźć prosto po mistrzostwo Polski. Na piątkowy mecz Lotto Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin piłkarze Legii pojadą nowym autokarem. I to nie byle jakim, bo najnowszym modelem Mercedesa. Cena takiego cacka? Grubo ponad milion złotych.

"Ruszać z miejsca tylko na pierwszym biegu" - taka informacja od razu rzuca się w oczy. Legia w piątek planuje wystartować od razu z wyższego pułapu. Na pewno na najwyższym poziomie jest już jej nowy autokar.

- W klasie samochodów osobowych Mercedes to absolutny top, podobnie jest w przypadku autokarów. Legia jako pierwszy zespół piłkarski na świecie dostaje do dyspozycji najnowocześniejszy model Mercedesa Benz Tourismo, jaki jest dostępny na rynku - cieszy się Rafał Jańczuk, prezes firmy Raf Trans, która będzie wozić legionistów do końca 2019 roku.

Reklama

Nowy pojazd jest wyposażony w całe mnóstwo gadżetów. Piłkarzy na pewno ucieszy dostępne wifi, barek czy multimedia. Ale najważniejsze jest bezpieczeństwo. A ten autobus można śmiało nazwać najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym.

W nowej wersji, która zaprezentowana została w połowie poprzedniego roku, wyposażono go m.in w kontrolowano strefy zgniotu, ale największe wrażenie robi system ostrzegania przed przeszkodami. W razie zasłabnięcia kierowcy system "wyłapuje" przeszkodę, zaczyna wydawać sygnały dźwiękowe, a jeśli nie ma reakcji prowadzącego pojazd, sam wyhamuje autobus.

Nowy pojazd przejdzie chrzest bojowy już w czwartek. Po porannym treningu piłkarze Legii wyruszają do Lubina, gdzie w piątek wieczorem zagrają z Zagłębiem.

Krzysztof Oliwa

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje