Reklama

Reklama

Arka Gdynia. Adam Marciniak: Ten punkt nic nie daje

- W naszej sytuacji ten punkt nic nie daje. Walczymy do końca, nikt nie składa broni, ale niestety uciekł kolejny mecz - stwierdził kapitan Arki Gdynia Adam Marciniak, po bezbramkowym remisie Arki w meczu przeciwko Wiśle Płock.

Wobec absencji Pavelsa Steinborsa, który pauzował po 111 kolejnych meczach w bramce Arki, Adam Marciniak ubrał opaskę kapitańską w meczu "Żółto-Niebieskich" z Wisłą Płock.

To nie był dobry mecz żadnej z drużyn i zakończył się bezbramkowym remisem. Dla Arki, która jest w strefie spadkowej PKO Ekstraklasy, ten rezultat jest jak porażka.

- W kolejnym spotkaniu nie gramy tego, co sobie założyliśmy. Powinniśmy zacząć zamieniać słowa w czyny - mówił przed kamerami "Canal Plus" wyraźnie sfrustrowany Marciniak.

Reklama

Steinbors nie był jedynym piłkarzem Arki, którego zabrakło w Płocku. Kontuzjowany jest też lider drugiej linii Marko Vejinović. Natomiast Oskar Zawada jest wypożyczony z Wisły i na mocy umowa między klubami nie mógł wystąpić przeciw klubowi, z którym wiąże go kontrakt.

- Nie było Steinborsa, Vejinovicia, Zawady, ale to nieważne. W naszej sytuacji ten punkt nic nie daje. Walczymy do końca, nikt nie składa broni, ale niestety uciekł kolejny mecz - zakończył niepocieszony Adam Marciniak.

Ekstraklasa - wyniki, terminarz, tabela

MS

Reklama

Reklama

Reklama