Reklama

Reklama

Andrzej Fonfara ma czym uderzyć

Jednym ze sparingpartnerów, którzy pomagają Andrzejowi Fonfarze (23-2, 13 KO) przygotować się do walki z Gabrielem Campillo (22-5-2, 9 KO), jest niepokonany Jordan Shimmell (11-0, 10 KO).

Został on polecony trenerowi Samowi Colonnie przez Sugar Hilla, który był bardzo zadowolony z tego, jak Shimmel pomógł jego podopiecznemu Adonisowi Stevensonowi (21-1-1, 18 KO) przygotować się do walki z Chadem Dawsonem (31-3, 17 KO).

Reklama

- Miałem informacje od Sugara. Powiedział mi: "Sam, ten dzieciak jest naprawdę dobry. Dobrze walczy jako mańkut i bardzo nam pomógł przygotować Stevensona do walki z Chadem Dawsonem". Myślę, że to dobry wybór - powiedział Colonna. - Rusza się dobrze, trudno uwierzyć, że nie jest prawdziwym mańkutem.

Shimmell, który do ringu wnosi 200-215 funtów, jest pod dużym wrażeniem umiejętności Fonfary. Twierdzi, że Polak dysponuje niesamowicie mocnym uderzeniem i już teraz jest gotowy do walki.

- On z całą pewnością ma odpowiednią siłę i szybkość, by wygrać tę walkę - twierdzi Shimmell. - Bije jak zawodnik z wagi cruiser albo nawet ciężkiej. Ma nokautujący cios i musiałem bardzo uważać. Wydaje mi się, że już jest w odpowiedniej formie, gotowy do walki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje