Reklama

Reklama

FC Barcelona. Gerard Pique podpisze nowy kontrakt w poniedziałek

Gerard Pique już przed dwoma tygodniami ustalił warunki nowego kontraktu z FC Barcelona. Do oficjalnego podpisania umowy dojdzie w poniedziałek o godzinie 13, a kibice będą mogli obejrzeć nagranie na żywo na Facebooku oraz Youtube.

Nowy kontrakt środkowego obrońcy obowiązywać będzie do końca czerwca 2022 roku. Ponadto klub, pomny utraty Neymara, zabezpieczył się klauzulą odstępnego w wysokości 500 mln euro.

Transmisja z podpisania kontraktu będzie nadawana na żywo na oficjalnej stronie Barcelony, a także na klubowych kanałach na Youtube i Facebooku.

30-letni Pique karierę zaczynał w Barcelonie, ale w latach 2004-08 był piłkarzem Manchesteru United. Osiem lat temu obrońca wrócił jednak na Camp Nou i od tego czasu występuje tam nieprzerwanie. Z Barceloną wygrał m.in. trzy razy Ligę Mistrzów i wywalczył sześć mistrzostw Hiszpanii.

Reklama

Natomiast z reprezentacją Hiszpanii Pique wywalczył mistrzostwo świata w 2010 roku i mistrzostwo Europy dwa lata później.

WG

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama