Liga angielska - 22. kolejka League One: Bristol Rovers - Peterborough United 0-0

W starciu 22. kolejki angielskiej League One, które rozegrane zostało 21 grudnia, zespół Bristolu Rovers zremisował z Peterborough United 0-0. Mecz na Memorial Stadium obejrzało 8 030 widzów.

22. kolejka Anglia - League One
2019-12-21 16:00 | Stadion: Memorial Stadium | Widzów: 8030 | Arbiter: J. Busby
Bristol Rovers FC
Peterborough United FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 24 razy. Jedenastka Peterborough United wygrała aż 11 razy, zremisowała siedem, a przegrała tylko sześć.

Od pierwszych minut zespół Peterborough United zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Bristolu Rovers była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 47. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dana Butlera z Peterborough United, a w 52. minucie Alfie Kilgoura z drużyny przeciwnej. W 65. minucie Tyler Smith został zmieniony przez Jonsona Clarke'a-Harrisa.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Bristol Rovers: Olliemu Clarke'owi w 68. i Tony'emu Craigowi w 82. minucie. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Peterborough United doszło do zmiany. Ricky Jade-Jones wszedł za Mohameda Eisę. Niedługo później trener Bristolu Rovers postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 83. minucie zastąpił zmęczonego Toma Nicholsa. Na boisko wszedł Victor Adeboyejo, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Po chwili trener Peterborough United postanowił skorzystać ze swojego jokera. W trzeciej minucie doliczonego czasu meczu na plac gry wszedł Serhat Tasdemir, a murawę opuścił Marcus Maddison.

Christy Pym
82′ Tony Craig
Rhys Bennett
52′ Alfie Kilgour
Dan Butler47′
Luke Leahy
Frankie Kent
Rollin Menayese
Niall Mason
68′ Ollie Clarke
Marcus Maddison90′
Liam Sercombe
Louis Samuel Reed
Edward Upson
Joe Ward
83′ Tom Nichols
Alex Woodyard
65′ Tyler Smith
Harrison Burrows
83′ Victor Adeboyejo
Ricky Jade-Jones68′
65′ Jonson Clarke-Harris
Serhat Taşdemir90′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Peterborough United przyznał jedną.

Drużyna Bristolu Rovers w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Jedenastka gości w drugiej połowie także dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższy czwartek drużyna Peterborough United będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Doncaster Rovers FC. Tego samego dnia AFC Wimbledon zagra z drużyną Bristolu Rovers na jej terenie.