Reklama

Reklama

Łukasz Kubot przeszedł operację

Łukasz Kubot, który po raz ostatni zaprezentował się na korcie w połowie marca, przeszedł operację stopy. Jak poinformował niespełna 33-letni tenisista na Facebooku, najwcześniej do gry wróci w maju.

"Witajcie! Długo mnie nie było i jeszcze trochę to potrwa. Obecnie jestem po operacji stopy, która bardzo mi dokuczała już po Wimbledonie. Jeżeli rehabilitacja przebiegnie pomyślnie, na kort wrócę najszybciej w maju" - napisał na portalu społecznościowym Kubot.

Zajmujący 172. miejsce w rankingu ATP zawodnik już wcześniej w tym sezonie z powodu kłopotów zdrowotnych był zmuszony odpoczywać od tenisa.

W singlu wystartował tylko w czterech turniejach. Zaledwie w dwóch znalazł się w głównej drabince - na początku roku dotarł do drugiej rundy w Brisbane, a w lutowym challengerze we Wrocławiu przegrał mecz otwarcia.

Reklama

W marcu lubinianin - tuż przed szybko zakończoną przygodą z prestiżową imprezą w Indian Wells - wziął udział w spotkaniu Pucharu Davisa z Litwą. W Płocku przegrał w singlu, ale odniósł zwycięstwo w deblu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL