Reklama

Reklama

Jerzy Janowicz o krok od finału

Jerzy Janowicz wystąpi w półfinale challengera ATP na kortach ziemnych w holenderskiej miejscowości Scheveningen (z pulą nagród 42 500 euro). Najwyżej rozstawiony w imprezie tenisista pokonał w piątek Belga Yannicka Mertensa 6:2, 7:6 (7-4).

W sobotę Polak zmierzy się z Niemcem Peterem Torebko.

W Scheveningen Janowicz, obecnie 109. w rankingu ATP World Tour, zdobył już 55 punktów, które dadzą mu awans o kilka pozycji. Tym samym zagwarantują mu miejsce w wielkoszlemowym US Open bez konieczności przebijania się przez eliminacje. Jeśli wygra tam jeszcze jeden mecz na pewno awansuje po raz pierwszy w karierze do czołowej setki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy