Reklama

Reklama

MŚ w siatkówce - rusza kolejna faza sprzedaży biletów

Już dziś o godz. 16 rozpocznie się kolejna faza sprzedaży biletów na siatkarskie mistrzostwa świata, jakie we wrześniu zostaną rozegrane w Polsce. Będą też wejściówki na mecz otwarcia Polska - Serbia, jaki 30 sierpnia zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym.

Nie brakowało przeciwników rozgrywania meczu siatkarskiego na Stadionie Narodowym. - Przecież z górnych rzędów nie będzie widać nawet piłki - argumentowali. Ale kibice "Biało-czerwonych" mają świadomość, że to wydarzenie wyjątkowe. Pierwsza pula biletów na Narodowy została sprzedana w rekordowym tempie!

Dzisiejsza sprzedaż rusza o godzinie 16, a kupić będzie można przede wszystkim wejściówki na drugą fazę turnieju, na mecze rozgrywane w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Bydgoszczy.

Reklama

Najtańsze bilety kosztują 20 złotych, ale to oczywiście cena za spotkania słabszych drużyn. Za mecze Polaków trzeba zapłacić więcej - od 50 do 400 złotych.

Dzisiaj będziecie mieć też kolejną szansę zdobycia wyjściówek na mecz otwarcia mistrzostw czy finał, ale to uda się tylko nielicznym - tych biletów będzie dziś w sprzedaży bardzo mało.

Bilety można nabywać na stronie ticketpro.pl, bądź na terytorium całego kraju w sieci EMPiK, czy w sklepach Media Markt.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama