Reklama

Reklama

Serie A. Kontuzja Łukasza Teodorczyka

Snajper Udinese Calcio Łukasz Teodorczyk nabawił się kontuzji - informuje włoski klub. Wciąż nie wiadomo jak długa przerwa czeka teraz 19-krotnego reprezentanta Polski.

Polak doznał urazu podczas środowego spotkania z rzymskim Lazio. "Teo" pojawił się na murawie w 68. minucie, zastępując na murawie Stefana Okakę.

Po meczu nasz reprezentant zgłosił uraz prawego kolana, podobnie jak jego klubowy kolega Mato Jajalo. Teraz obaj przejdą szczegółowe badania w klinice Villa Stuart, pod okiem uznanego specjalisty - profesora Paola Marianiego.

Kontuzja przyszła w najgorszym dla Teodorczyka momencie. Po restarcie rozgrywek Polak zaczął regularnie otrzymywać szanse na występ od trenera Luki Gottiego, choć najczęściej pojawiał się na boisku w roli rezerwowego.

Reklama

29-latek wystąpił w tym sezonie w 16 spotkaniach w barwach Udinese, zanotował jedną asystę, lecz nie zdołał strzelić gola.

TB

Serie A - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama