Partner merytoryczny: Eleven Sports

Mistrzowie pojechali do Torunia po odpust

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

We wtorek o godz. 18.30 na toruńskim lodowisku lider - TKH Toruń podejmować będzie mistrza - Wojasa Podhale Nowy Targ. Relację na żywo z Torunia przeprowadzi INTERIA.PL.

/INTERIA.PL

Hokeiści "Szarotek" jechali do Torunia w kiepskich nastojach po katastrofie w Sosnowcu, gdzie w niedzielę dali lekcję tego, jak przegrać wygrany mecz. Przy stanie od stanu 6:2 dali sobie strzelić pięć bramek, co nie przystoi zwłaszcza mistrzom Polski i jednemu z głównych pretendentów do triumfu w tym sezonie. Czy męska rozmowa w szatni przed poniedziałkowym treningiem pomoże?

Nowotarżanie mają odkupić winy w Toruniu. Ale także gospodarze mają za co zrehabilitować się podczas wtorkowego spotkania. W niedzielę ich kibice przyszli oglądać kolejne efektowne zwycięstwo, tymczasem skazywany na porażkę KH Sanok nie pozwolił rozwinąć skrzydeł hokeistom z grodu Kopernika.

Zawodnicy TKH zagrali po prostu słabo i dali sobie strzeli tyle samo bramek co w trzech pierwszych kolejkach łącznie. W miniony piątek przegrali w Janowie w karnych, a więc dzisiejsze spotkanie da odpowiedź na pytanie czy po świetnym początku sezonu złapali zadyszkę, czy też mecz z Sanokiem był tylko małym potknięciem.

Dla obu drużyn będzie to więc bardzo ważny mecz. Z pewnością nikt nie odpuści, a kibice zobaczą zacięte spotkanie.

INTERIA.PL

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
Dołącz do nas na:
instagram