Reklama

Reklama

Adam Nawałka: Z Niemcami zagramy z wiarą i determinacją

​Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka skomentował zagraniczne powołania na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Niemcami i Gibraltarem. - Wśród powołanych jest kilku zawodników borykających się obecnie z drobnymi urazami, ale zapewniam, że z Niemcami zagramy z pełną wiarą i determinacją - zapewnił.

El. Euro 2016. Sprawdź wyniki i tabelę "polskiej" grupy - kliknij tutaj!

Reklama

"Zgodnie z regulaminem UEFA na piętnaście dni przed rozpoczęciem zgrupowania wysyłamy powołania do naszych kadrowiczów, występujących w klubach zagranicznych. 4 września gramy z aktualnym mistrzem świata - reprezentacją Niemiec. Choć wygraliśmy w Warszawie 2-0, to zdajemy sobie sprawę ze skali trudności i wagi tego meczu. Podobnie jak było to w Warszawie, z pełną wiarą i determinacją powalczymy o jak najlepszy wynik" - powiedział Nawałka.

"Trzy dni po meczu we Frankfurcie czeka nas kolejne spotkanie - z Gibraltarem. Do tego meczu na Stadionie Narodowym też musimy być maksymalnie przygotowani" - dodał selekcjoner.

"Wśród powołanych na mecze z Niemcami i Gibraltarem jest kilku zawodników borykających się obecnie z drobnymi urazami. Jesteśmy przekonani, że do rozpoczęcia zgrupowania, czyli do 31 sierpnia, wszyscy będą w pełnej dyspozycji" - podkreślił szkoleniowiec.

"Powołania dla zawodników z polskich klubów ogłoszę w piątek, 28 sierpnia" - zakończył Nawałka.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nawałka | reprezentacja Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje