Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Mario Malocza odejdzie z klubu

Obrońca Lechii Gdańsk, Mario Malocza przejdzie do SpVgg Greuther Fuerth, które występuje w 2. Bundeslidze - donosi chorwacki "Dalmatinski Portal". Niemcy zapłacą za Chorwata 700 tysięcy euro, ale do Lechii trafi tylko 500 tysięcy.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Chorwacki stoper to jeden z filarów gdańskiej drużyny. Był podstawowym zawodnikiem w poprzednim sezonie, w którym Lechia do ostatniej kolejki miała szansę na zdobycie mistrzostwa Polski.

Nie znalazł się w kadrze meczowej na ostatnie spotkanie z Cracovią. Oficjalnie powodem była absencji kontuzja, ale chorwacki "Dalmatinski Portal" twierdzi, że w sobotę 28-latek negocjował warunki indywidualnego kontraktu z SpVgg Greuther Fuerth.

Reklama

Malocza w poprzednim sezonie rozegrał 31 meczów w Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki. Swoimi występami zwrócił na siebie uwagę niemieckiego klubu, który występuje w 2. Bundeslidze i szuka wzmocnień przed nowym sezonem.

Transfer ma zostać sfinalizowany na początku przyszłego tygodnia. Lechia otrzyma 500 tysięcy euro, a 200 trafi na konto Hajduka Split, z którego Malocza trafił do Polski.

Reklama

Reklama

Reklama