Reklama

Reklama

Luiza Złotkowska: Ciągle pada

Medalistki igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w łyżwiarskim wyścigu drużynowym przygotowują się do sezonu w Inzell. "Byłam na rowerze i zmokłam. Pogoda jest brzydka, deszczowa. Ciągle pada, jak w piosence Czerwonych Gitar" - powiedziała Luiza Złotkowska.

"Na szczęście jazda na rowerze jest tylko częścią naszego treningu. Dużo czasu spędzamy na lodzie w hali. Są tutaj panczeniści z innych krajów, m.in. Holandii, Kazachstanu, Rosji i Włoch. To miejsce wybrała też kadra AZS. W sumie z Polski jest kilkanaście osób" - wspomniała urodzona w Warszawie zawodniczka LKS Poroniec Poronin.

Deszczowa pogoda ma się utrzymać do soboty, ale zza chmur będą się przedzierały promienie słońca, które na dobre pokaże się na pożegnanie lata w niedzielę. Następny tydzień ma być słoneczny.

Reklama

"Niech będzie, bo moje treningi potrwają tutaj aż do 7 października. W Inzell wystartuję też w pierwszych w sezonie zawodach" - dodała Złotkowska, która jest członkiem Komisji Zawodniczej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Na początku października w Chorwacji odbędą się wybory do podobnej komisji Europejskiego Komitetu Olimpijskiego. Polska panczenistka jest jedną z kandydatek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama