Reklama

Reklama

Formuła 1. Robert Kubica zdradził, kiedy pojawi się na torze

Przygotowujący się do oficjalnego rozpoczęcia sezonu Formuły 1 Robert Kubica zdradził, kiedy ponownie pojawi się na torze, choć wypowiedziane przez niego słowa brzmią nieco tajemniczo. Wyjawił także jakie wydarzenie ze swoje życia rozpatruje w kategoriach wielkiego sukcesu.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że bolidy F1 zamiast ścigać się po torach na całym świecie, zostały na długi czas zamknięte w garażach na cztery spusty.

Reklama

Już w najbliższy weekend, po zadających się nie mieć końca tygodniach oczekiwania, fani motosportu ponownie będą mogli zobaczyć - rzecz jasna tylko w telewizji - zmagania najszybszych kierowców świata, którzy wypróbują asfalt na austriackim torze Spielberg.

W sezonie 2020 pracodawcą Roberta Kubicy będzie stajnia Alfa Romeo Racing Orlen, w której Polak będzie pełnił funkcję kierowcy testowego i rozwojowego, łącząc te obowiązki ze ściganiem się w serii DTM.

Wszyscy fani Kubicy zadają sobie pytanie, kiedy dokładnie ponownie będą mogli ujrzeć swojego idola na torze. Z odpowiedzią na to pytanie pospieszył sam Kubica.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Kubica | F1 | DTM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje