Reklama

Reklama

Formuła 1. 89-letni Bernie Ecclestone został ojcem

Były prezes Formuły 1 Bernie Ecclestone w wieku 89 lat może się cieszyć z narodzin kolejnego potomka! W środę 1 lipca ogłosił, że na świat przyszedł jego syn - Ace.

To radosna nowina, na którą świat czekał od kwietnia. Wtedy bowiem były włodarz królowej motosportu potwierdził, że wraz z 44-letnią Fabianą Flosi spodziewa się dziecka.

- Nie ma w tym nic niezwykłego. Od jakiegoś czasu nie miałem pracy, więc miałem dużo czasu na ćwiczenia. Jesteśmy zachwyceni i nie mamy pojęcia, o co tyle zamieszania - mówił wtedy Ecclestone w rozmowie z "Daily Mail".

W końcu, po kilku miesiącach wyczekiwania, eksprezes F1 mógł powitać na świecie swojego pierwszego syna.

Flosi jest trzecią żoną Ecclestone'a. Z pierwszą Ivy Bamford ma córkę Deborah. Druga żona, była modelka Armaniego Slavica Radić, urodziła mu dwie córki - Tamarę i Petrę.

Reklama

- Mamy syna o imieniu Ace. Jestem bardzo dumny - zdradził Ecclestone w rozmowie z portalem Blick.ch.

- Wszystko było takie proste. Poród zakończył się po 25 minutach. Dziękuję Bogu - dodała Flosi.

Rodzicom pozostaje pogratulować i życzyć zdrowia - zarówno dla nich, jak i dla niemowlęcia.

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki.

Sprawdź szczegóły >>>

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy