Liga czeska - 25. kolejka 2. ligi: FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice 1-0 (1-0)

W meczu 25. kolejki czeskiej 2. ligi, który rozegrany został 28 kwietnia, jedenastka FC Vlašim zwyciężyła z Vitkovice 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie Kollárova ulice obejrzało 403 widzów.

25. kolejka Czechy - 2. liga
2019-04-28 17:00 | Stadion: Stadion Kollárova ulice | Widzów: 403 | Arbiter: A. Denev
FC Sellier & Bellot Vlašim
MFK Vítkovice
1
0
M. Kadlec 33'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań drużyna Vitkovice wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Już w pierwszych minutach zespół FC Vlašim próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Jedyną bramkę meczu zdobył Milan Kadlec dla jedenastki FC Vlašim. Bramka padła w tej samej minucie.

W 34. minucie Ondřej Novotný został zastąpiony przez Petra Plachego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FC Vlašim.

Między 46. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Vitkovice: Jiří Januška, Roman Holiš, Michal Surzyn, na ich miejsce weszli: Ondřej Chvěja, Matej Praus, Dan Ožvolda. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Kučery, Ondřeja Badochy zajęli: Jan Fortelny, Petr Výborný. W 82. minucie arbiter pokazał kartkę Davidowi Skopcowi z FC Vlašim.

Josef Květon
 33′ Milan Kadlec
Filip Kaloč
82′ David Skopec
Martin Motyčka
Oskar Fotr
David Pašek
Ondřej Novotný
Tomáš Vasiljev

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom FC Vlašim przyznał jedną żółtą.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.