Reklama

Reklama

Boks. Mateusz Borek chciałby walki Adama Balskiego z Krzysztofem Włodarczykiem

Mateusz Borek nie zamyka się na walki swoich pięściarzy z zawodnikami Andrzeja Wasilewskiego. Dziennikarz twierdzi, że Adam Balski nadal jest pięściarzem Tymex Boxing Promotions i jest otwarty wystawić go do walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem.

Mateusz Borek od dłuższego czasu współpracuje z szefem Tymex Boxing Promotions Mariuszem Grabowskim. Obaj panowie nie boją się zestawiać swoich zawodników w trudnych walkach. Teraz mają więcej możliwości, bo związali się z Telewizją Polską, z którą jest związana też grupa Andrzeja Wasilewskiego.

"Mamy z Mariuszem Grabowskim pierwszy pomysł. Zgodzimy się wystawić Balskiego na Diablo. Tylko czekamy na dobrą propozycję od Knockout Promotions" - napisał na Twitterze Mateusz Borek, szef stajni MB Promotions. Wcześniej Andrzej Wasilewski wyszedł z inicjatywą, by zestawić w ringu Mateusza Tryca z Robertem Parzęczewskim. 

Reklama

Adam Balski kontra Krzysztof Włodarczyk? Obaj trenują pod okiem Fiodora Łapina, ten pierwszy zdaniem Tymeksu ma wiążący kontrakt z grupą Mariusza Grabowskiego do 2023 roku. Balski nie walczy od półtora roku, w lutym 2019 roku poinformował, że zakończył współpracę z Tymeksem. Czy do 2023 roku Balski zawalczy na ringach zawodowych? Andrzej Wasilewski w kwietniu w rozmowie z Bokser.org podkreślił, że Balski na pewno wystąpi w niedalekiej przyszłości na jednej z gal organizowanych przez Knockout Promotions.

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Borek | Andrzej Wasilewski | Adam Balski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje